شیرآلات قهرمان

تعداد نتایج: 3

شیرآلات قهرمان قدیمی ترین و بزرگترین شرکت تولید کننده شیر آلات در ایران که محصولات خود را با بالاترین استانداردهای جهانی تولید و در اختیار مصرف کنندگان داخلی و خارجی قرار می دهد. برای کسانی که نمی دانند بهتر است بگوییم که کارخانجات تولیدی شیرآلات ساختمانی قهرمان بزرگترین کارخانه تولیدی این محصولات در تمام خاورمیانه می باشد.

آنها بهترین ها را در کارخانه خود آماده می سازند و مدارک معتبری برای محصولات خود نیز از بهترین تولید کنندگان شیرآلات ساختمانی در ایتالیا، اسپانیا و آلمان دریافت نموده اند که صحه ای بر کیفیت بالای محصولات این کمپانی می باشد.

شیرآلات قهرمان تنوع بالایی با هر سلیقه ای برای مشتریان خود دارد، قیمت شیرآلات قهرمان بسیار متنوع بوده و با هر بودجه ای میتوان از محصولات قهرمان برای منزل خود خریداری کنید.

 

ضمانت نامه های محصولات

قهرمان به قدری در این سال ها در کیفیت ساخت شیرآلات خود پیشرفت کرده است که دیگر مانند بزرگترین برندهای جهانی هیچ ترسی از گارانتی و خدمات پس از فروش محصولات خود ندارد و با اشتیاق زیاد و برای آسوده خاطر شدن ایرانی ها محصولات و تولیدات خود را با یکی از بزرگترین و معتبرترین گارانتی ها برای 5 سال برای شما تضمین می نماید. این کمپانی همچنین تا 15 سال نیز برای محصولات خود خدمات پس از فروش در نظر گرفته است که نشان از قدرت و کیفیت و انتظار بالایی است که مدیران این شرکت از تولیدات خود دارند.